Завдяки адвокасі-кампанії "Донбас-арена" стала зоною вільною від паління

 

Наскільки дієвим стане наша співпраця у майбутньому? Наскільки цікавим у подальшому застосуванні стане практичний досвід один одного? І яким стане продовження нашого клубу у майбутньому? Ці, та багато інших питань постали перед учасниками першого засідання Адвокаційного клубу у місті Донецьку, що пройшов 13 травня. Учасниками заходу стали представники громадських організацій міста та області різноманітні за складом: це підприємці, журналісти, історики, фахівці в області права, органів студентського самоврядування, об’єднання співвласників багатоповерхових будинків та інші.
У перший частині заходу всі присутні мали змогу познайомитись між собою та почути про практичні моменти української адвокації. Після теоретичної частини, перейшли до практичної, а саме мали змогу поділитись різноманітним досвідом у сфері адвокасі. Зокрема, присутні ознайомились з перебігом кампанії «Безпечне місто!» за результатами якої було встановлено світлофор у найнебезпечнішому перехресті міста та кампанії з моніторингу першої вступної кампанії у ВУЗи за системою незалежного тестування, за результатами якої були розроблені та прийняті міністерством освіти рекомендації до наступної вступної кампанії та багато іншого. А під час презентації кампанії «Звільнимо Донецьк від тютюнового диму!»,  одним з досягнень якої є приєднання до неї футбольного стадіону «Донбас-арена», гостро постало питання необхідності взаємодії з підприємцями та була оговорена можливість додаткової спільної зустрічі організаторів та підприємців. Всі презентовані кампанії та конкретні інструменти адвокації визивали жваве обговорення під час якого формулювались конкретні рекомендації та доповнення до їх реалізації.
У другій частини, до дискусії по скап-зв'язку приєднався експерт засідання  Владислав Синяговський, редактор новин 5-го каналу (2006-2008), активний учаснику руху «Стоп Цензурі». Він на прикладах особистих кампаній, розкрив особливості адвокаcі-діяльності як у соціальній так і громадсько-політичній сфері.
Захід проводився у рамках програми “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що виконується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного Розвитку (USAID).
 
Прес-служба Луганського обласного осередку
ВМГО «Демократичний Альянс»

17.05.2011

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Донецька область
Контакти
Донецький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
dn@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2020 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117