Старт адвокаційного клубу в Херсоні

Мережа адвокаційних клубів – платформа для обговорення різних аспектів адвокації, обміну та поширення практичного успішного досвіду адвокаційних кампаній, що утворюються по всіх регіонах України. 29 квітня розпочав свою роботу адвокаційний клуб у Херсоні.

В приміщенні конференц залу «Конгрес» зібралися студенти, громадські активісти та експерти, які ділилися досвідом та знаннями щодо етапів та динаміки адвокаційних кампанії.


Відкрив засідання клубу координатор проекту "Академія практичної адвокації" в південному регіоні Олексій Чорний, який презентував доповідь про те, що є адвокацією, та з яких основних стадій складається адвокаційна кампанія. По тому, доповідали херсонські експерти щодо успішно проведених і початих адвокасі кампаній міста: Галина Бахматова, представник Херсонського обласного осередку "Комітет виборців України" розповіла про акцію захисту парку «Дубки», а Наталя Бембірайте - про перебіг кампанії проти незаконного ув'язнення одного з сільських голів, на захист якого встала місцева громада.

У другій половині дня на тему нових медіа учасники мали змогу поспілкуватися з експертом з маркетингу Європейського союзу в Україні Антоном Білецьким. Він розповів учасникам клубу про можливості роботи в нових медіа, надав широке розуміння варіантів використання не лише блогів, а й сайтів для роботи в адвокасі кампаніях. Цікавими та інформативними виявились його презентації щодо залучення волонтерів до громадських проектів (т.зв. croudsorsing) та про нові інструменти он-лайн сервісів в сесвітній мережі. І найголовніше, що винесли всі учасники з виступу Антона Білецького - що досягти успіху з новими медіа дуже ЛЕГКО.  


Анастасія ВолинецьАдвокаційний клуб проходить в рамках проекту «Академія практичної адвокації», який реалізується командою «Демократичного Альянсу» у рамках програми «Об’днуємося заради реформ» (UNITER), що виконується PACT  в Україні за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

01.05.2011

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Херсонська область
Контакти


До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117