Адвокаційний клуб у Полтаві

     Ранок п’ятниці 22 квітня для учасників Адвокаційного клубу, які переважно були студентами або та активною молоддю, розпочався запашною кавою та розмовами про те, що ж саме їх привело на цей захід та, що від нього очікувати.

     Зоя Буйницька – координатор східного макро-регіону Академії практичної адвокації розповіла про мережу аналогічних  Адвокаційних  клубів по всій Україні. Дуже корисними для учасників виявилися знання з основ адвокасі, планування адвокаційних компаній.

     Значне пожвавлення викликали історії успіхів у відстоюванні прав громадян, чи своїх власних, про які розповіли деякі з учасників клубу. В їх історіях молодь побачили і власні проблеми, які виявляється можна вирішувати, що і наштовхнуло їх на роздуми, активне обговорення та пошук однодумців.

   В своїй сесії про нові медіа в адвокаційних компаніях Андрій Маштаков – Інтернет-гуру, концептуаліст, живий класик – когось змусив активно записувати у блокноти кожне його слово, когось кивати головою, а когось просто слухати з відкритим ротом, але нікого не залишив байдужим.

 

     Тому учасники вже не можуть дочекатися наступних засідань та нових знань від експертів.

     Захід проводився у рамках програми “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що виконується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного Розвитку (USAID).

 

Прес-служба ПОО ВМГО «Демократичний Альянс»

 

23.04.2011

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Полтавська область
Контакти
Полтавський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117