У Тернополі Хмельницький обласний осередок випробовував нові ролі

 20 березня в рамках інтеграційної зустрічі Тернопільського та Хмельницького обласних осередків відбувся тренінг  по командотворенню.

Анастасія Шимчук та Роман Семенюк разом із учасниками обговорювали етапи командотворення, способи пошуку необхідних ресурсів та складності у підборі команди.

Окремим блоком було винесено питання по формуванню команди за допомогою інтернету, а особливо соціальних мереж.

«Спілкування в інтернеті – це не лише цікаво, а й корисно. Будь-яка людина, яка існує в соцмережі віддалена від нас  не більше, ніж на 6 кроків. Цими кроками є зв’язки між спільними друзями», - вважає Роман Семенюк.

Крім того  особлива увага була приділена ролям гравців однієї команди. «Для ефективної роботи кожний повинен виконувати свою функцію. От наприклад,  уявіть, що на презентації нового проекту виступає член команди, який «не дружить» із публічними виступами, - коментує Анастасія, - Сьогодні ми дали змогу учасникам тренінгу спробувати себе у нехарактерних для них ролях, це було корисно як для самих учасників, так і в цілому для команди.»

«І справді, - як відзначає Інна Корсун, - інтерактивні ігри дозволили нам помінятись ролями і зрозуміти, що ж насправді є «твоїм», а в якій ролі не по-собі! Складно залишатися простим виконавцем рішень, коли з тебе хлинуть креативні ідеї»

Підсумок тренінгу підводився в арт-кафе в дружній та веселій атмосфері.

 

 

 

 

 

 

 

 

Пре-служба ТОО ВМГО ДемАльянс

21.03.2011

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Тернопільська область
Контакти
Тернопільський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
te@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2020 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117