Рівне обрало п’ятірку найкращих

   27 лютого в приміщенні Рівненського будинку вчених відбувся інтерактивний відбірковий тур до «Академії практичної адвокації». Спершу учасники знайомились із проектом, з командою організаторів і саме головне – між собою. Кожен учасник – неповторна, яскрава особистість з своїми численними успіхами та перемогами. Проте місць у наступному етапі всього 5, а отже розпочалась конкурентна боротьба за рейтинг в рамках визначених конкурсів та завдань. Одну за одною учасники вдало проходили вправи від організаторів, демонструючи високий рівень своїх знань та навичок, здатність формувати команди, прагнення змінювати нашу країну на краще. У перерві між завданнями майбутні адвокассі-спеціалісти мали змогу  насолодитись духмяним чаєм або збадьоритись кавою.
  Відбірковий тур відбувався під керівництвом Анастасії Шимчук (координатор західного макрорегіону, Голова Тернопільського осередку Демократичного Альянсу) та пильним наглядом Анатолія Короля (член Правління Демократичного Альянсу), Оксани Ільчук (Голова Луцького осередку Демократичного Альянсу).
За рейтингом п’ятірка активістів, які продовжать навчання у проекті:

  • Беседюк Костянтин
  • Друзенко Андрій
  • Касьяненко Руслан
  • Максименко Роман
  • Тимченко Тимур

  Вітаємо переможців і бажаємо успішної участі у проекті.
  Нагадаємо, що п’ятірку учасників навчатимуть найкращі в Україні спеціалісти та тренери із впливу на владу. В рамках проекту учасників чекають теоретичні семінари та практичні адвокаційні кампанії.
  Всіх учасників проекту запрошуємо до адвокаційних клубів та кампаній, які будуть проводитись п’ятіркою кращих представників Рівненщини та командою Демократичного Альянсу.

   Семінар проходив у рамках проекту «Академія практичної адвокації», який реалізовується командою Демократичного Альянсу у рамках програми “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що виконується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного Розвитку (USAID).

--
  Прес служба РОО ВМГО «Демократичний альянс»

01.03.2011

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Рівненська область
Контакти
Рівненський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
rv@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2020 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117