Визначені учасники Академії практичної адвокації в Херсоні

20 лютого черга проведення відбіркового семінару всеукраїнського проекту "Академія практичної адвокації" дійшла до славетного південного міста Херсону. Експертна комісія, що складалась з координатора південного макрорегіону  та координаторів проекту в Одесі та Миколаєві, мала відібрати з усіх учасників 5 людей, що візьмуть подальшу участь в Академії.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Аби завоювати це право, учасники, що представляли не лише обласний центр, а також міста Нова Каховка та Скадовськ, достойно пройшли ряд конкурсів, на яких змогли продемонструвати лідерські якості, вміння пошуку компромісу та взаємодії в команді. На підставі отриманих за конкурси балів, а також бали, нараховані експертами, була сформована п'ятірка щасливців від Херсонщини, що вивчатимуть теорію і практику адвокаційної діяльності.

До неї увійшли:
- Анна Гурко
- Кирило Єсін
- Раїса Мірошник
- Дар’я Нудьга
- Світлана Хачатрян

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- На відбірковому турі кожен мав свою мотивацію навчитися впливати на владу - ділиться враженнями учасниця відбіркового туру Яніна Лєбєдєва. - Не дивлячись не те, що місць було всього пять, а бажающих потрапити в академію набагато більше, учасники не відчували між собою конкуренції. День пройшов в приємній невимушеній атмосфері. Завдання запропоновані організаторами довели, що взаємодія між членами однієї команди набагато швидше приведе до поставленої цілі, ніж боротьба та намагання кожного її члена бути кращим за інших. Я не потрапила до академії, але ні в якому разі не жалкую. Навіть той невеликий досвід, отриманий на відбірковому турі, я розцінюю як перший крок до великих змін у моєму житті.

 

Семінар проходив у рамках проекту «Академія практичної адвокації», який реалізовується командою Демократичного Альянсу у рамках програми “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що виконується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного Розвитку (USAID).
 

 

 

 

 

 

24.02.2011

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Херсонська область
Контакти


До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117