Одеська Молодь ДемАльянсу обрала собі головою тренерку Альону Снігур

Дві важливі події відбулись цієї неділі в Одесі: місцевий осередок Молоді Демократичного Альянсу встиг і повчитись ораторському мистецтву і обрати нове керівництво.

«Виголосити яскраву промову – одна справа, а виголосити її яскраво – інша», - говорив американський актор Джозеф Джефферсон. У слушності цього вислову одеські демальянсівці переконалися під час ексклюзивного тренінгу з ораторського мистецтва від Альони Снігур та Галини Чорної.

Разом з Альоною Снігур учасники визначили ознаки гарного оратора. Не забарилося й практичне завдання. Майже без підготовки учасники повинні були виголосити промови на несподівані теми: від опису свого талісмана до розповіді про найнепотрібнішу звичку. Після цього оратори разом з тренерами аналізували свої виступи та обговорювали помилки. У кінці тренінгу Альона Снігур відкрила учасникам секрети підвищення гучності голосу та продемонструвала низку дихальних вправ.

Крім того, велику увагу на тренінгу приділили роботі з голосом, темпом мови, паузами й інтонаціями. Галина Чорна не втомлювалася повторювати, що лише опанувавши всі навички роботи з голосом, оратор зможе заволодіти увагою аудиторії. Учасники вчилися декламувати вірші, експериментували з темпом голосу та інтонаціями.

Учасники та тренери вважають, що тренінг вийшов вдалим. «Тренінг, безумовно, виявився для мене дуже корисним. Тренери дуже добре підготувалися. Сподобалися вправи для дихання і голосу від Альони Снігур. Думаю, що буду їх використовувати», - каже Олена Шиян.

Варто зазначити, що тренери не зупиняються на досягнутому. «Немає межі для самовдосконалення. Особливо це актуально у наш час, що висуває завищені умови, для всіх, хто бажає досягти успіху. Подібні тренінги – гарна можливість нагадати про необхідність самовдосконалення та намітити напрямки для розвитку, не лише для учасників, але й для самих тренерів», - вважає Галина Чорна.

 


А невдовзі після тренінгу відбулася звітно-виборча конференція Одеського обласного осередку ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу», на якій був представлений звіт про діяльність організації за минулий рік.

Після підбиття підсумків, Одеська Молодь ДемАльянсу обрала нове керівництво. Головою осередку обрано Альону Снігур, яка працює в організації з 2010 року. За період своєї діяльності Альона активно розвивала осередок, організовувала проекти, працювала у міжнародному секретаріаті та правлінні Одеського осередку.

На посаду голови секретаріату обрано Юлію Чухало, випускницю нещодавньої школи лідера.

У правління одеської Молоді ДемАльянсу також увійшли Марія Геник (очолить прес-службу осередку) таАндрій Павленко. А Юрій Дяченко, що до цього обіймав посаду голови секретаріату, відтепер представлятиме Контрольно-ревізійну комісію.

«Перед новообраним правлінням осередку постають важливі завдання та велика відповідальність. Це як вдосконалення заходів, які стали вже традиційними за роки діяльності організації, так і розширення кола активності.

Важливою є активізація молодіжного руху в одеській області, розвиток лідерського потенціалу молоді, її самосвідомості та громадянськості. Актуальною є сфера неформальної освіти молоді, яка надає можливість робити вклад у майбутнє та формувати еліту нації», – зазначає новообрана голова Одеської Молоді ДемАльянсу Альона Снігур.


Прес-служба
Одеського обласного осередку
ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу»
od@dem-alliance.org

19.05.2013

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Одеська область
Контакти
Одеський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
od@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117