Завершився регіональний етап проекту Школа лідера «Почни з себе – зміни країну»

Цими вихідними у Рівному відбувся завершальний семінар регіонального етапу проекту Школа лідера «Почни з себе – зміни країну». Нагадаємо, що це було друге коло дводенних семінарів, які пройшли в Полтаві, Ужгороді та Рівному.

Якщо перші заходи були направлені на особистісний розвиток учасників проекту, то цього разу акцент було зроблено на розвитку навичок командної взаємодії.
В основу всіх завдань було закладено філософію спільної взаємодії між людьми, яка базується на колективній роботі, основаній на стійких життєвих принципах та емпатії, які породжують синергію та підвищують результат.

Для кращого опанування цією філософією перед учасниками протягом двох днів ставились непрості практичні завдання, виконання яких було можливе виключно у разі спільної взаємодії, злагодженості та ґрунтовного планування. Окрему увагу було приділено взаємодії зі ЗМІ.


Підсумком проекту стало вручення дипломів всім учасникам, які успішно подолали цей етап, а також практичне домашнє завдання за підсумками якого будуть відібрані учасник
и майстер-класу, який відбудеться у Києві за кілька тижнів.

За словами керівника проекту Андрія Сидоренка «Саме виконання практичного домашнього завдання стане головним показником ефективності проекту. Справжньою ознакою лідерства є здатність людей доводити свою позицію дією. І всім учасникам проекту Школа лідера «Почни з себе – зміни країну» протягом кількох тижнів потрібно визначити та вирішити певну локальну проблему у своєму регіоні залучивши до цього громадськість та ЗМІ».

Проект відбувається за підтримки Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України.

Прес-служба,
ВМГО ДА

26.11.2010

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Рівненська область
Контакти
Рівненський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
rv@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2020 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117