В Полтаві завершився регіональний етап проекту Школи лідера «Почни з себе-зміни країну»

В перші вихідні листопада в Полтаві відбувся другий регіональний тренінг Школи лідера «Почни з себе-зміни країну». Дводенний семінар присвячувався, головним чином, навичкам роботи у команді. В рамках цього заходу учасники мали змогу отримати нову та корисну інформацію щодо невербальних взаємодій у групі, мистецтва переговорів, головних засад співпраці громадських організацій зі ЗМІ.

Багатоінформаційні теоретичні блоки були розбавленні цікавими практичними вправами та рольовими іграми. Так, молоді полтавчани організовували прес-конференції, проводили співбесіди, мотивували до вступу у свої організації. За словами тренерів,представників Харківського обласного осередку ВМГО «ДемАльянс», всі учасники підійшли до кожної вправи творчо, тому семінар пройшов на одному веселому подиху.

За одностайною думкою організаторів і учасників, час злетів дуже швидко. Регіональний етап завершений.  На кращих представників Полтавської школи чекає ще фінальний семінар у Києві. Ну а хто ж це буде, стане відомо після виконання другого домашнього завдання.

А поки що декілька вражень від учасників полтавської Школи лідера «Почни з себе-зміни країну».

Максим Зюзь: «...як і було задумано, другий семінар пройшов чудово. Задоволеними залишились всі, та тільки нікому не хотілося розлучатися з новими але, вже такими любимими друзями. Знову ж, ми почерпали для себе купу всього нового і корисного, як губка вбирає в себе воду, так і ми були насичені новими знаннями. "Дайте мені точку опори, і я переверну цей світ", - так стверджував давньогрецький вчений Архімед, дійсно ці люди надихають, на те щоб творити щось нове, на благо країні і суспільству.»

Ірина Капран: «Це шалено цікавий проект, що допомагає молоді розкривати свої скриті потенціали і таланти. Особисто мені, Школа допомогла стати більш комунікабельною та відкритою для спілкування. І це, безумовно, чисельність нової та цікавої інформації».

Ірина Земляна: «Школа лідерства - це та, мабуть, остання соломинка, яка дає надію на порятунок країни і нації. Не перестаю повторювати, я вже зневірилася в людях, які, дійсно, люблять свою країну до нестями і прагнуть покращувати її на кожному кроці. Тренери школи, люди, які віддають свої серця і душі, за для того, щоб запалити вогник ентузіазму в інших людях і цим самим передати його всім на землі. Завдяки цим людям і таким проектам на Україну чекає велике майбутнє. І я в нього вірю!»

Довідково:

Школа ПРАКТИЧНОГО лідерства «Почни з себе – зміни країну» працює в Україні вже шість років поспіль. Тренери проекту виховують фахівців рівня МВА у сфері громадського лідерства. Більшість її випускників є лідерами громадського сектору України. Школа лідера «Почни з себе – зміни країну» є унікальною за своєю концепцією, носить стимулюючий характер і не має аналогів у країнах СНД.

Проект відбувається за підтримки Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України. 

 

Прес-служба ХОО ВМГО Демократичний Альянс

 

16.11.2010

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Полтавська область
Контакти
Полтавський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

До списку новин

 


© 2012-2020 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117