Полтавчани почали з себе

У Полтаві відбувся перший семінар Школи лідера „Почни з себе – зміни країну” від ВМГО «Демократичний Альянс». Представники Харківського обласного осередку приїхали до своїх територіальних сусідів, щоб спробувати надати полтавській молоді головних засад лідерства.

Звісно ж, що все розпочалось зі знайомства, під час якого було створено чудову емоційну атмосферу, яка збереглась і впродовж двох днів семінару.
Перший етап «Почни з себе – зміни країну» був присвячений формуванню спільного бачення поняття лідерства та розвитку індивідуальних особистісних навичок учасників проекту.
Велика частина тренінгу була віддана ораторському мистецтву, адже, на думку організаторів, справжній лідер повинен вміти говорити. «Потрепаться - это не такое простое дело, как об этом прийнято думать» - колись казав музикознавець І.І. Соллертинський. Та що важливо відмітити, з кожною вправою ця нелегка справа в учасників виходила все краще й краще. Кульмінацією ж ораторського блоку стала гра в дебати наприкінці другого дня, де наші глашатаї змогли на практиці застосувати всі здобуті знання та навички.
 Окрім вміння правильно говорити та дебетувати тренери намагались донести до учасників ще дуже багато важливих речей. Так, відбулись лекції-дискусії «Лідерство» та «Перемога над собою». Всі присутні приймали активну участь у обговореннях, тому останні мали дуже жвавий характер.
За словами Вікторії Черевко, координатора проекту у Полтаві, було дуже зручно працювати з цією групою. Адже окрім того, що всі учасники були відкриті до нових знань, активні та з високим лідерським потенціалом, під час семінару відчувалась ще й надзвичайно важливі: дружелюбність та взаємоповага.
Наступний семінар у Полтаві відбудеться 6-7 листопада.
Захід відбувався за підтримки Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту.
 
Довідково:
Головною метою проекту «Школа лідера «Почни з себе – зміни країну!» є сприяння розвиткові лідерських якостей української молоді в контексті підготовки відповідальної, ціннісно- та патріотично-орієнтованої громадсько-політичної еліти України.
Проект Демократичного Альянсу «Школа лідера «Почни з себе – зміни країну!» у 2005 році проходив в Запорізькій, Луганській та Черкаській областях, в 2006 - Дніпропетровській, Одеській, та Харківській, в 2007 – Житомирській, Миколаївській та Чернігівській, в 2008 - у Вінницькій, Тернопільській та Сумській. В 2010 році Школа лідера «Почни з себе – зміни країну» відбувається у Полтавській, Закарпатській та Рівненській областях.

Проект відбувається за підтримки Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України.
 
Марія Фурнік
прес-служба ХОО ВМГО "Демократичний Альянс"
kh@dem-alliance.org
 

19.10.2010

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Полтавська область
Контакти
Полтавський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

До списку новин

 


© 2012-2020 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117