Тернопіль відзначав День Незалежності конкурсом на найкращу вишиванку та боді-артом

У день свята, 24 серпня на центральній алеї парку Топільче усі охочі запрошувалися до спільного святкування.  Найменші тернополяни вправлялися у малюванні крейдою на асфальті у конкурсі «Щаслива Україна», шанувальники української вишивки змагалися за кращу вишиванку у фотоконкурсі «Моя вишиванка». Грамотами та українськими подарунками було нагороджено п’ятьох власників найкращих  вишиванок , визначених журі, та двох учасників конкурсу як переможців у номінація «Вишиванка глядацьких  симпатій».

Усі бажаючі змогли спробувати себе в народному караоке,  зіграти в нарди, шахи чи шашки, постріляти з лука чи арбалета та насолодитися переглядом українського кіно. У наметі відбувалася трансляція таких фільмів як «Залізна сотня», «Україна. Народження нації».

Та родзинкою свята став боді-арт. Майстриня Анна залишила задоволеними і розмальованими півсотні малюків та дорослих.

-         Кожний малюнок унікальний та по-своєму цікавий, - каже Аня, - за допомогою пензля і фарби на обличчі можна створити справжній витвір мистецтва. Мені подобається дарувати цю маленьку радість, адже зробити когось щасливим так просто!

Також організатори провели опитування громадськості для визначення знань історії Незалежної України. За результатами даного опитування з’ясувалось, що усі респонденти на запитання «Чи підтримали б ви проголошення незалежності України сьогодні» відповіли позитивно, однак лише 20% з них вважають нашу державу справді незалежною. 35% опитуваних День Незалежності сприймають за звичайний вихідний, для половини опитуваних проблемним було згадати дату проголошення Конституції України, а більш як 78 % не назвали дату проведення Референдуму в підтримку проголошення незалежності.

Особливістю заходу була Книга Побажань, в якій кожний зміг залишити письмове привітання Україні у День її незалежності!

- Ми вітаємо одне одного з Днем народження, зичимо найкращого у День ангела, відзначаємо свої маленькі приємні моменти. Сьогодні кожний мав змогу привітати нашу неньку, нашу Україну! Ми плануємо, що ця символічна книга Побажань Україні у День її Незалежності заповнюватиметься кожного року, а написані у ній рядки обов’язкову реалізовуватимуться!, - повідомила організатор святкування Анастасія.

Захід для тернополян та гостей міста організували  молодіжні громадські організації  Тернопільський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації  "Демократичний Альянс"  та  Тернопільська міська молодіжна громадська організація Асоціація Захисту Прав і Свобод Молоді "ДРУЖБА".

24.08.2010

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Тернопільська область
Контакти
Тернопільський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
te@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2020 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117