На Миколаївщині триває громадянська кампанія «Національним паркам бути!»

21 квітня в приміщенні редакції газети «Вечерний Николаев» відбулася прес-конференція громадянської кампанії «Національним паркам бути!».
На заході були присутні представники миколаївських та всеукраїнських ЗМІ, протягом години вони мали змогу ознайомитися з причинами та основними етапами кампанії, отримати відповіді на ті питанні, що цікавлять громадян.
http://mycity.mk.ua/read.php?nid=9177
http://www.mukola.net/news.php?id=27766
http://nikinform.com/nikolaev/nash-gorod/127-obshhestvo/788-naczionalnym-parkam-byt.html
Наступним етапом кампанії стане інформаційна акція «Миколаївці за національні парки», мета якої – проінформувати жителів міста про існування проблеми, знайти прихильників кампанії. Протягом заходу активісти кампанії роздаватимуть інформаційні листівки, збиратимуть підписи під зверненням до Президента України, а небайдужі отримають жовто-зелені стрічки на знак підтримки кампанії, протесту проти знищення національних парків.
Довідково: Кампанія «Національним паркам бути!» є громадською реакцією на рішення ХХХVІ сесії обласної ради в ході якого було направлено звернення до Президента України щодо фактичної ліквідації двох Національних парків «Білобережжя Святослава» і «Бугський гард». Але інтереси громадян враховано не було, оскільки громадськість визнала дані дії неправомірними та направлені на реалізацію власних інтересів певних депутатських кіл. Отже, ціллю кампанії є недопущення позитивної відповіді на звернення Миколаївської облради з боку Президента України.
Щодо етапів кампанії, то вона складатиметься з наступних моментів:
1. Консолідація якомога більшої кількості громадських організацій різного спрямування, органів студентського самоврядування.
2. Підготовка та розміщення статей і звернень з даної проблеми в інтернет-просторі.
3. Підготовка та масова відправка звернень до депутатів облради, Голови адміністрації, Президента України, міжнародних екологічних та природозахисних організацій.
4. Прес-конференція з даного питання в Миколаєві (21 квітня, 12.00, Мала зала міськвиконкому).
5. Проведення інформаційної акції на вулицях міста, спрямованої на інформування населення і привернення уваги місцевих ЗМІ (25 квітня, неділя, о 15.00, Молодіжний центр). В програмі акції – публічні збори підписів населення під зверненнями до Адміністрації Президента, роздача інформаційних листівок та наліпок з логотипом кампанії.
6. Прес-конференція в м. Києві (28 квітня, Укрінформ).
7. Зустріч з представниками Адміністр
ації Президента з метою отримання публічної відповіді на вимоги коаліції організацій.
Навколо проблеми об’єдналися сорок організацій, питання надзвичайно актуальне для громади Миколаївщини, а чи підтримає новообраний Президент своїх громадян? Питання залишається відкритим, але громадськість стверджує, що кампанія буде продовжуватися до тих пір, поки Президент публічно не оголосить про неможливість і недоцільність знищення національних парків на Миколаївщині.


 

24.04.2010

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Миколаївська область
Контакти
Миколаївський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
mk@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2020 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117