Відбулась звітно-виборча конференція Харківського обласного осередку ВМГО

 

Захід, що для більшості харківДАшників, є рівносильним святу, цього разу був теж доволі урочистим та багатим на сюрпризи, принаймні, для членів осередку. Але про все по черзі.
Як того і передбачає назва події, після обрання робочих органів конференції, прийняття порядку денного та інших формальних процедур, справа перейшла до звітів. Це була доволі довготривала частина конференції. Та хочеться відмітити, що «довготривала» не означає «нудна». Зважаючи на темперамент «звітуючих», засинати не хотілось нікому. З іншого боку, тривалість звітування говорить про кількість проектів та заходів, які провів Харківський осередок за рік. Окрім аналізу проектної роботи осередку, присутні на конференції мали змогу заслухати звіти секретаріату, прес-служби та КРК. Всі звіти були визнанні задовільними.
 
Звісно, який подібний захід обходиться без виборів Голови та членів Правління організації. За традицією, Головою Харківського обласного осередку ВМГО "Демократичний Альянс" було обрано Вікторію Черевко. Що стосується Секретаріату, то цей орган очолила Наталія Серпухова. Власне, це і є одним із приємних сюрпризів.
 
Окрім Черевко та Серпухової до складу Правління ХОО ВМГО ДА увійшли: Єлизавета Саліцька, Костянтин Головін, Марія Фурнік,  Катерина Черевко, Антон Ольховський та Павло Ровний.
 
Головою КРК став Георгій Земляний, що теж доволі порадувало присутніх.
 
В цілому конференція пройшла на позитивних нотах. Члени організації готові до подальшої плідної роботи, план якої, був також затверджений під час звітно-виборчої.
 
Харківський обласний осередок ВМГО «Демократичний Альянс» щиро дякує Християнсько демократичному союзу молоді і особисто Антону Бондарєву за надання приміщення.
 
 
Прес-служба ХОО ВМГО ДА

01.04.2010

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Харківська область
Контакти
Харківський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
kh@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117