Завершальний етап семінару «Гендер у політиці» у Будапешті

Член «Демократичного Альянсу» Ольга Крупеніна взяла участь у другому, завершальному етапі семінару «Гендер у політиці», що відбувся 16-20 березня у Будапешті. Цього разу для учасників були запрошені експерти та тренери з Німеччини, Швеції, Нідерландів, Сербії, Австрії.

Другий курс включав тренінги з комунікаційних навичок, іміджу політичного лідера, залучення нових кандидатів та промоушену організації, її стратегічний розвиток, питань менеджменту, кооперації та співпраці з іншими організаціями.

Окрім того, учасники семінару могли побачити роботу парламенту Угорщини зсередини завдяки захоплюючій екскурсії до парламенту та зустрічі з представником Комітету з питань міжнародної політики.

 Курс «Гендер у політиці» завершився отриманням учасниками RSI сертифікатів та паспортів політичної освіти, що особисто вручив Директор Інституту Роберта Шумана Dr. Erhard von der Bank.

Висловлюємо щиру подяку за надану можливість та безцінний досвід Інституту Роберта Шумана та зокрема Dr. Erhard von der Bank, Gábor Berczeli, Violetta Horváth!

 

* * *

 

Прес-служба

Донецького обласного осередку

ВМГО «Демократичний Альянс»

24.03.2010

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Донецька область
Контакти
Донецький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
dn@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117