«Демократичний Альянс» - перший в Донецьку!

Донецький обласний осередок ВМГО «Демократичний Альянс» отримав визнання новатора в Донецьку. Завдяки «5 каналу» про це стало відомо всій країні.

Увагу журналістів прикував благодійний аукціон «Купи побачення» ДОО ВМГО «Демократичний Альянс», якій був організований з 8 по 22 грудня в м. Донецьк.

Усі бажаючи мали можливість допомогти дітлахам з інтернату «Райдуга» в м. Макіївка: для цього потрібно було «виставити себе на торги»,  стати «лотом», розмістивши свою світлину в спеціально створеній групі в одній з популярних соціальних мереж в Інтернеті або придбати побачення з одним із «лотів». Учасники (переважна більшість з яких – студенти донецьких вузів) із зацікавленістю відгукнулись на цю пропозицію – «на продаж» виставили себе 30 дівчат та 25 хлопців. Результати акції перевершили сподівання організаторів: загальна сума виручених коштів від проведення аукціону склала 2323 гривні (з них 1880 за дівчат і 443 за хлопців).

По закінченню аукціону була організована зустріч учасників, на якій «лоти» отримали подяку заучасть, а «покупці» - сертифікат на побачення та свою «другу половину». Партнер благодійної ініціативи в Донецьку багатозальний кінотеатр «Мультиплекс» надав безкоштовні квитки в кіно, що одразу вирішило питання як провести побачення для багатьох пар.

Вдалий досвід «Демократичного Альянсу» надихнув інші молодіжні організації Донецька – на сьогодні вже проведено декілька благодійних аукціонів в мережі Інтернет, метою яких є збір коштів для допомоги дітям з дитячих будинків, лікарень, сиротинців тощо.

Нестандартний засіб збору коштів в Донецьку зацікав журналістів «5 каналу», які запросили на зустріч координатора Благодійного аукціону «Купи побачення» Ольгу Крупеніну та його учасників.

«Мені дуже приємно, що в Донецьку є чуйна та щира молодь, якій не байдужа доля дітей», - сказала О.Крупеніна в інтерв’ю журналістам.

Благодійний аукціон «Купи побачення» ДОО ВМГО «Демократичний Альянс» відбувся в рамках загальноукраїнської благодійної ініціативи «Миколай збирає подарунки».

Метою даної акції був збір коштів, речей, іграшок для проведення свят з виставами, тренінгами та заняттями з малювання, танців, акторської майстерності  тощо в дитячих притулках, розподільниках та інтернатах як на День Св. Миколая, так і протягом року.

В Донецьку захід відбувся 26-27 грудня 2009 р. Волонтери - помічники Миколая, вдягнені в новорічні костюми, проводили збір коштів серед населення, розповідаючи про українську традицію святкування Миколая та благодійну ініціативу «Миколай збирає подарунки». Тим, хто жертвував гроші в цей день, волонтери ліпили «на серце» наклейку з янголятами, як символ доброчинності, та дарували календарик з символікою акції.

Загалом волонтерами було зібрано 1451,59 грн.

1. Родченко Тетяна та Шутай Карина – 640,3 грн.

2. Пупишева Юлія та Кравченко Ганна – 587,13 грн.

3. Кравчук Данило та Гаватюк Дмитро – 85,6 грн.

4. Сєдих Дмитро та Пупишева Юлія – 75,9 грн.

5. Губенко Інна та Семенчук Олексій – 67,36 грн.

6. Шульц Дмитро та Ткаченко Данило – 64,2 грн.

7. Чулипіна Анастасія та Чаплигіна Марина – 31,1 грн.

30 січня 2010 року члени Донецького обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс» разом з волонтерами та учасниками аукціону «Купи побачення» відвідали інтернат «Райдуга» в м. Макіївка – провели веселі старти, подарували стиральну машину та торти.

 

Дитяча проблема залишається відкритою в Донецькій області – без вівдсутності уваги збоку влади молодіжні та громадські організації мають активізувати свою діяльність в цьому напрямку.

ДОО ВМГО «Демократичний Альянс» закликає усіх небайдужих долучатися до вирішення соціальних проблем в регіоні – разом ми зможемо покращити життя дітлахів!

* * *

Голова

Донецького обласного осередку

ВМГО «Демократичний Альянс»

Євген Семехін

тел.: (050) 949 30 28

e-mail: evgen.semekhin@gmail.com

14.03.2010

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Донецька область
Контакти
Донецький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
dn@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117