Молодь готова до реалізації активної громадянської позиції

6-7 березня у Херсоні відбувся завершальний семінар Кампанії громадянської активізації молоді «Україна, яку будуємо ми» для представників херсонської та кіровоградської областей.

Загалом проект охопив представників семи обласних центрів країни. Його учасниками стали понад сімдесят чоловік, які успішно пройшли відбіркові тури. Протягом навчання на Кампанії вони здобули знання та опрацювали головні аспекти функціонування держави, розглянули систему взаємодії усіх гілок влади, опрацювали інструментарій по захисту прав населення. Окрему увагу на проекті було приділено плануванню Громадянських адвокаційних кампаній (від англ. аdvocacy – активний публічний захист, підтримка, відстоювання поглядів), відпрацюванню основ організації та проведення вуличних акцій протесту, підготовці звернень, взаємодії зі ЗМІ.

В рамках проекту учасники розробляли власні громадянські кампанії та готували відповідний інструментарій для їх реалізації. Так, за підсумками проекту, учасниками було визначено та розроблено дві Кампанії метою яких буде боротьба з тютюнопалінням в громадських місцях, а також розвиток волонтерського руху. Розпочати їх реалізацію учасники мають найближчим часом.

Наступним етапом Кампанії громадянської активізації молоді буде заключний семінар проекту на який будуть запрошені представники усіх областей для обміну досвідом та обговорення перших результатів реалізації їхньої тепер вже активної громадянської позиції.

Довідково:

«Кампанія громадянської активізації молоді «УКРАЇНА, ЯКУ БУДУЄМО МИ» - це дієвий механізм пошуку вмотивованої до громадянської активності молоді, її залучення, підготовки та спрямування її потенціалу на вирішення актуальних проблем українського суспільства, зокрема соціальних проблем дітей та молоді."

Проект реалізовується ВМГО Демократичний Альянс спільно з Представництвом Фонду Ганнса Зайделя в Україні.

Прес-служба,

ВМГО ДА

11.03.2010

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Херсонська область
Контакти


До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117