АНОНС: набір на Школу лідера від Чернігівської команди Молоді ДемАльянсу

Вважаєш себе лідером? Ти енергійна, молода людина і хочеш навчитися новому, тоді тобі до нас!

Школа Лідера від Молоді ДемАльянсу – це інтенсивний курс тренінгів, лекцій, майстер-класів від тренерів, журналістів та громадських діячів. На учасників чекають три насичені дводенні семінари.

Навчання включатиме в себе різноманітні тренінги, лекції та практичні заняття за такими напрямками, як лідерство, командна робота, робота зі ЗМІ, ораторське мистецтво, дебати, аналітика, проектний менеджмент.

Головною метою проекту є сприяння розвиткові лідерських якостей української молоді в контексті підготовки відповідальної, ціннісно- та патріотично-орієнтованої громадсько-політичної еліти України.

Дати семінарів: 17-18 листопада, 24-25 листопада та 01-02 грудня.

Для того, щоб подати заявку на участь, заповніть онлайн-форму чи Анкету. Дедлайн подачі заявок – 15 ЛИСТОПАДА включно. Анкети надсилайте на пошту : cn@dem-alliance.org. Відбір до школи проходить на конкурсній основі.
Учасники забезпечуються усіма роздатковими матеріалами упродовж усіх лекцій. Організаційний внесок становить 50 грн - на каву-брейк за всі три дводенні семінари.

Організатором Школи лідера виступає Чернігівська команда Молоді Демократичного Альянсу. Проект проходить за підтримки КМП (Клубу Молодого Політолога) та Експертного клубу «Чиста політика».

Контактна особа: координатор проекту Ірина Бабчук (093)-567-89-38 чи http://vk.com/id17427086 , http://www.facebook.com/irina.babchuk

Прес-служба
Чернігівської обласної організації
ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу»
cn@dem-alliance.org

18.05.2013

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Чернівецька область
Контакти
Чернівецький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
dem.alliance.cv@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117