В Луганську проведено референдум в рамках кампанії «Рік без молоді»

23-24 грудня ініціативною молоддю, організаторами молодіжної протестної громадянської кампанії «Рік без молоді» в Луганську було проведено «Референдум по «Року молоді» в Україні». Захід проводився в двох найбільших Вузах міста Східноукраїнському національному університеті ім. В. Даля та Луганському національному університеті ім. Т. Шевченко, а також у Політехнічному коледжі Луганського національного аграрного університету.
Студенти цих навчальних закладів мали можливість дати оцінку реалізації Указу Президента «Про проведення у 2009 році в Україні Року молоді». Акція охопила 700 студентів переважна більшість яких були невдоволеними діями влади стосовно молоді. «А що в нас зараз Рік молоді? Невже?», - дивуються учасники опитування.
 
 
Довідково:
Кампанія «Рік без молоді» була розпочата у листопаді 2009 року як реакція на провал реалізації Указу Президента «Про проведення у 2009 році в Україні Року молоді». За лічені дні кампанію підтримали понад 100 загальноукраїнських та регіональних організації зі всіх куточків країни. Серед них органи студентського самоврядування, молодіжні ради різних міст, друковані та електронні ЗМІ, клуби різного спрямування, громадські організації та їх об’єднання.
Громадянська кампанія «Рік без молоді» покликана змусити чиновників та високопосадовців реалізувати задекларовану державою підтримку української молоді. В межах неї заплановано проходять десятки протестних заходів по всій країні.
Більше інформації про кампанію можна знайти за посиланням http://www.rikbezmolodi.org/
 
Зоя Буйницька
Голова Луганського обласного осередку
ВМГО «Демократичний Альянс»
e-mail: bzvu@dem-alliance.org
моб. 050-688-17-07
 

25.12.2009

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Луганська область
Контакти
Луганський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
lg@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117