В Донецьку відбудеться "Референдум по "Року молоді" в Україні"

 

18 грудня о 9:20 біля головного корпусу Донецького національного університету ініціативною молоддю, організаторами громадянської кампанії «Рік без молоді» в Донецьку буде проведено акцію «Референдум по «Року молоді» в Україні».
Під час акції студенти ДонНУ матимуть можливість дати оцінку реалізації Указу Президента «Про проведення у 2009 році в Україні Року молоді». Низька оцінка супроводжуватиметься опцією вимоги звільнення відповідальних за провал «Року молоді» в Україні.
 
Адреса проведення: м. Донецьк, вул. Університетська, 24 (Головний корпус ДонНУ).
 
Довідково:
Кампанія «Рік без молоді» була розпочата у листопаді 2009 року як реакція на провал реалізації Указу Президента «Про проведення у 2009 році в Україні Року молоді». За лічені дні кампанію підтримали понад 100 загальноукраїнських та регіональних організації зі всіх куточків країни. Серед них органи студентського самоврядування, молодіжні ради різних міст, друковані та електронні ЗМІ, клуби різного спрямування, громадські організації та їх об’єднання.
Громадянська кампанія «Рік без молоді» покликана змусити чиновників та високопосадовців реалізувати задекларовану державою підтримку української молоді. В межах неї заплановано проходять десятки протестних заходів по всій країні.
Більше інформації про кампанію можна знайти за посиланням http://www.rikbezmolodi.org/
 
* * *
Контактна особа: Євген Семехін
тел. 8 (093) 750 05 75
 

17.12.2009

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Донецька область
Контакти
Донецький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
dn@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117