Молодь ДемАльянсу в Рівному оголошує набір слухачів на Академію лідерства та саморозвитку

Сучасний світ потребує від людини мобільності та концентрації уваги на справі, якою вона займається. Постійна зайнятість та невпевненість у своїх силах є причиною різних особистісних проблем, а саме: низька самооцінка, невміння вирішувати щоденні завдання, незнання себе та свого потенціалу, недостатня вправність у плануванні своєї діяльності та вільного часу.

Для того, аби уникнути всіх цих проблем у майбутньому, необхідне створення особливих просвітницьких заходів. Знайшовши нові знання, людина зможе розкрити свій потенціал, розвинути лідерські якості, зрозуміти себе, визначитися з пріоритетною метою, і відповісти на головне питання: “Що я хочу від цього життя сьогодні,завтра, через декілька років?”.

“Розглядаючи проект “Академія лідерства та саморозвитку” не як серію навчальних семінарів, а як процес, який спонукає до формування впевненості у собі та почуття відповідальності, можна допогти молоді зрозуміти себе, підштовхнути до самовдосконалості, навчити захищати свої права та інтереси”, -  розповідає Олена Пшенична, голова рівненського осередку Молоді ДемАльянсу.

Особливістю Академії лідерства та саморозвитку є використання практичних вправ, які допоможуть закріпити теоретичні знання.


Якщо ти відчуваєш себе лідером? Впевнений в своїх силах? Хочеш рухатися вперед? Випробувати свої сили? Ми надамо тобі таку можливість. Заповнюй анкету, щоб прийняти участь у проекті “Академія лідерства та саморозвитку”.

Цільова аудиторія проекту: молодь міста Рівного та області від 17 до 25 років. Час проведення: 20-21 жовтня 2012 року, 10-11 листопада 2012 року.

Мета проекту: сприяння розвитку лідерських якостей молоді Рівного в контексті підготовки відповідальної, ціннісно та патріотично орієнтованої громадсько-політичної еліти України.

Очікуваний результат:

  • уміння презентувати себе;
  • уміння працювати в команді;
  • уміння відствоювати власну думку та захищати свої інтереси.
  • уміння планувати свій час та раціонально розпоряджатися ним;
  • уміння ставити перед собою цілі та досягати їх;
  • старт для подальшого самовдосконалення.

У програмі заходу передбачено такі теми, як лідерство, побудова персонального бренду, основи юридичного самозахисту, мультинаціональна взаємодія, командотворення, тайм-менеджмент, інформаційні технології лідерства, співпраця зі ЗМІ, блогінг.

Заповнити анкету можна тут: http://bit.ly/UR2LkD. ПРИЙОМ АНКЕТ ДО 14 жовтня!

Також, дізнатися про проект можна у соціальних мережах:

http://www.facebook.com/events/235955279866852/ та http://vk.com/rivne_leader

За детальною інформацією звертайтеся до координатора проекту Олени Пшеничної: (097) 034 19 22, (063) 457 58 34; olenka.pshenychna@gmail.com


 Прес-служба  

Рівненського осередку

Молоді Демократичного Альянсу

rv@dem-alliance.org

18.05.2013

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Рівненська область
Контакти
Рівненський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
rv@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117