В Донецьку разгорнули найбільший Державний Прапор в Україні

 

 
    
     23 серпня в Донецьку відбулись святкові заходи до Дня Державного Прапору України. Перед стінами Донецької обласної державної адміністрації у присутності перших облич Донецької області представники молодіжних громадських організацій розгорнули найбільший Державний Прапор України.
     Емоційну силу прапору відчули на собі і представники Донецького обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс». Разом з сотнями донеччан, які не злякались несподіваного холоду та раннього початку дійства, під звучання пісні «Любіть Україну» донецькі демальянсівці розгорнули духовний символ українства – Прапор Єдності. Створений пенсіонеркою, шахтарською вдовою Марією Бєлятковою в 2007 році прапор вразив своїми розмірами (30х45 м) та почуттями - в момент його розгортання в душі пробуджуються хвилюючі почуття патріотизму, любові до своєї країни, свого народу.
     З Донецька найбільший в світі Державний Прапор відправився в Київ, де має стати справжнім символом єдності, незалежності та соборності України на святкуванні Дня незалежності в столиці.
 
 
 Прес-служба
 Донецького обласного осередку
 ВМГО "Демократичний Альянс»

______________________________________________________________________________________________

23.08.2009

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Донецька область
Контакти
Донецький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
dn@dem-alliance.org

До списку новин

 


© 2012-2020 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117