ЗДОРОВенне щастя таки поруч…

  

«Обалденно!!!!!» - під таким оригінальним лозунгом перемогла команда «Фенікс» у спортивно-інтелектуальній грі Здоровенний Квест, яка відбувалася у Чернівцях 25 квітня 2009 року. 

Метою квесту було прикути увагу молоді до здорового способу життя. Веселе та енергійне дійство розпочалося о 13.30 на Центральній площі міста, де повні сил та наснаги одинадцять команд : «Фенікс», Сонечко!!!, Леприкони, Рейнджери, ШАЛЕНІ ПОЛУНИЧКИ, Room 536, Life Stream, South Park, «Одуванчікі», Веселуни та Incognito, очікували команди «на страт, увага, рушаймо!!!!!!!!»… І таки дочекалися - після проведення жеребкування, інструктажу та роздачі перших загадок капітанам команд, всі учасники Квесту, що є духу помчали вперед до перемоги!!!!!
Протягом трьох годин квестівці весело виконували завдання, роздавали людям ЗДОРОВенні буклети, з допомогою яких до громадськості були донесено інформацію про актуальні проблеми українців, а саме: необачність на дорогах, тютюнопаління та наркотики, зловживання алкоголем, неправильне харчування, малу рухливість та ненадійні статеві стосунки.  
Отже, учасники команд не тільки позаймалися спортом, долаючи «розумні» дистанції ЗДОРОВенного Квесту, а й знайшли нових друзів – однодумців.
Щасливі та задоволені рожевощокі команди прибули до фінішу, де відбулося нагородження команд. Переможцями стали: 1 місце – «Фенікс», 2 місце – ШАЛЕНІ ПОЛУНИЧКИ, 3 місце – Веселуни.

Чернівецький обласний осередок висловлює подяку командам за позитивізм і наполегливість та скаутам за активну участь в організації та проведенні ЗДОРОВенного Квесту!!!!!!!!!!!!!!

 

26.04.2009

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Чернівецька область
Контакти
Чернівецький обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
dem.alliance.cv@gmail.com

До списку новин

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117