НОВИНИ

 


 

ДемАльянс вимагає від Садового прибрати комуністичну символіку зі споруд Львова

15.04.2015

Рівно за місяць до знакової радянської дати – 9-го травня – Верховна Рада прийняла пакет революційних антикомуністичних законів. Один із них засуджує "тоталітарний комуністичний режим" і забороняє використання відповідних символів. Не зважаючи на це, у Львові досі залишається низка споруд на яких зображені заборонені символи, тому львівський ДемАльянс закликає представників місцевої влади негайно провести роботи з їх демонтажу.

 

Стратегія розвитку Винник – перший крок до позитивних змін

01.02.2015

Взаємодія влади з громадою — головна перешкода на шляху розвитку м. Винники. 28 січня вперше за багато років мешканці міста з членами Винниківського міського осередку партії Демократичний Альянс провели робочу зустріч, в рамках якої почали розробку«Стратегії розвитку Винник». До цього процесу долучилися також члени Львівського обласного осередку ДемАльянсу, зацікавлені у подальшій співпраці.

 

ДемАльянс допомагає Львівському бронетанковому заводу

09.09.2014

Львівський ДемАльянс запустив проект волонтерської допомоги Львівському бронетанковому заводу

 

ДемАльянівці третій рік поспіль засаджували ліс, проте гасили пожежу — вперше

25.03.2014

Команда "Демократичного Альянсу" вже втретє задала кожному питання: "А ти посадив дерево?". Для того, щоб досягнути однозначної відповіді, поїхали всі до лісу.


 

Гектар лісу за день, або як у Львівській області пройшов День навколишнього середовища

18.05.2013

В суботу 21-го квітня 2012 р. в День Навколишнього середовища команда Львівського Обласного Осередку ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу» та екологічно свідома молодь взяли участь у посадці дерев у Лапаївському лісництві,  неподалік міста Городок. 


 

Львів: Молодь ДемАльянсу готова до рішучих дій

18.05.2013

Львівська команда Молоді Демократичного Альянсу налаштувалась активно діяти і затвердила плани на 2012 рік на черговій  звітно-виборчій конференції. 


 

Гектар лісу за день, або як у Львівській області пройшов День навколишнього середовища

25.04.2012

В День Навколишнього середовища команда Львівського Обласного Осередку ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу» та екологічно свідома молодь взяли участь у посадці дерев у Лапаївському лісництві, неподалік міста Городок.

 

Львів: Молодь ДемАльянсу готова до рішучих дій

21.02.2012

Львівська команда Молоді Демократичного Альянсу налаштувалась активно діяти і затвердила плани на 2012 рік на черговій звітно-виборчій конференції.

 

Західний макрорегіон "гайд-паркував" у Львові

05.12.2011

Навчитись і вдосконалити вже існуючі вміння написання публічних промов за технологією гайд-парку до міста Лева зібрались представники із заходу нашої славної Батьківщини - з Чернівців, Тернополя, Луцька та, звісно, власне зі Львова.

 

«Школа лідера – будь першим» 19-20 листопада, м. Львів

14.11.2011

Не можна більше мовчати, потрібно брати ініціативу в свої руки та вирішувати проблеми самостійно. Лише від твоїх дій залежить яким буде наше сустпільство завтра.

 
1 2 3

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Львівська область
Контакти
Львівський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
lviv.demaliiance@gmail.com

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117