НОВИНИ

 


 

Андрій БОГДАНОВИЧ: без зміни виборчої системи легітимність майбутньої Верховної Ради є сумнівною

11.08.2014

Заступник голови партії Демократичний Альянс Андрій БОГДАНОВИЧ розповів в прямому ефірі про те, якою має бути виборча система в Україні, щоб до парламенту змогли потрапити нові політичні сили.

 

ДемАльянс пролобіював в Кіровограді громадські слухання

18.05.2013

Команда Молоді Демократичного Альянсу в Кіровоградській області анонсувала про збір підписів щодо проведення громадських слухань з питання реформування транспортної мережі міста.


 

Громадські слухання? - Ні, не чув!

18.05.2013

Начальником управління розвитку транспорту та зв’язку Кіровоградської міської радиОльгою Гонтарь було запропоновано проект нової маршрутної мережі міста. Прес-конференція відбулась 14 лютого. Посилаючись на офіційний сайт Кіровоградської міської ради: “В обласному центрі проводиться активне громадське обговорення проведення нової транспортної мережі”, хоча слід зазначити, що інформація про проект,  розміщена на цьому сайті, користується попитом не більше 400 людей щодня.


 

ДемАльянс пролобіював в Кіровограді громадські слухання

27.02.2012

Під тиском Молоді ДемАльясу чиновники міської влади проведуть справжні громадські слухання

 

Громадські слухання? - Ні, не чув!

24.02.2012

Кіровоградська міська рада ухвалює явно лобійоване рішення без згоди громадськості

 

Круглий стіл відбувся у м. Кіровоград на тему: «Собаки та страх - не синоніми»

27.12.2011

Останнім часом збільшується кількість нападів на кіровоградців зграями бродячих собак. На кожну десяту людину накидались блукаючі істоти. Бездіяльність органів місцевого самоврядування призводить лише до збільшення кількості випадків тваринної агресії.

 

ЯК КІРОВОГАРДЦІ МОЖУТЬ ДОПОМОГТИ У ПРОВЕДЕННІ ЄВРО-2012

09.06.2011

Кіровоградський обласний осередок Демократичного Альянсу став ініціатором створення Кіровоградського обласного центру волонтерів Євро- 2012

 

Кіровоград виконав свої зобов'язання в рамках проекту АПА

03.06.2011

Завданням Кіровоградських АПАшників було таким: добитися від влади створення інформаційно-ресурсного центру (далі - ІРЦ), що і стало головною складовою програми. Обласна влада оперативно відгукнулась на звернення молоді, яке підписали 326 особи щодо створення ІРЦ (підписи зібрані командою АПА). Це відобразилось в тому, що обласна влада менш, ніж через місяць, виділила приміщення для роботи ІРЦ.

 

Демократичний Альянс відтепер і в Кіровограді!

26.05.2011

24 травня в місті Кіровоград було проведено установчі збори Кіровоградського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс».

 

Кіровоградська влада відкрилася

12.05.2011

10 травня біля приміщення Кіровоградської міської ради ініціативною групою Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Демократичний Альянс” була поставлена театралізована вистава «ВЛАДА ВІДКРИВАЄТЬСЯ!!!» присвячена набуттю чинності Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 
1 2

Магазин


Магазин команди

Наші друзі


Кіровоградська область
Контакти
Кіровоградський обласний осередок ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
kr@dem-alliance.org

 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117