Вітаємо з перемогою Олександра Усика - боксера з Криму!

Українець з Криму Олександр Усик у суботу, 18 квітня, захистив титул міжконтинентального чемпіона за версією WBO у важкій вазі (до 90,7 кг) у бою з росіянином Андрієм Князєвим. 

Після анексії Криму Сашко не збирається нікуди переселятися зі свого рідного міста - Сімферополя.

- Це мій дім, тут народилися мої діти, - зазначає Усик. - І паспорт я міняти не збираюся. Я українець, а Крим - це Україна!

На спортивному поясі, що вдягнув боксер на поєдинок, було написано великими буквами назву нашого з ним рідного міста Сімферополя, - як меседж, що не всі кримчани однакові і не всі відмовилися від України. 

Тим часом окупаційна влада Криму вже збирається заборонити Олександру Усику в'їзд до Криму за його проукраїнську позицію.

 

 


Поділитися:

Дубровський Ігор
Ігор Дубровський, студент 4 курсу міжнародної економіки КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, член правління київського осередку "Молоді Демократичного Альянсу"
Юрій Дяченко
Голова контрольно-ревізійної комісії "Молоді Демократичного альянсу", член правління одеського обласного очередку "Молоді Демократичного альянсу", координатор проектів: "Безкоштовний хостел для переселенців", "Зробимо Україну чистою", театральна студія "Фенікс", ін. 
Рябоконь Вікторія
Архутектор, патріотка і просто хороша людина)))
Стрельченко Вероніка
Голова ХОО ВМГО  Молодь Демократичного Альянсу

Студентка 2 курсу хмельницького національного університету, гуманітарно - педагогічного факультету, спеціальність соціальна педагогіка.

Магазин


Магазин команди

Наші друзі

© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117