"Крим-це Україна!". Флешмоб кримчан на Майдані

28 лютого на Майдані Незалежності в Києві відбувся флешмоб "Крим - це Україна!". Зібралося дуже багато кримчан (і не тільки!). 

- Ми наче всі усміхалися, але мені здалося, що в багатьох в очах були біль та сум за покинутою малою Батьківщиною, - ділиться враженнями феодосієць О., який змушений був переселитися до Києва. - знаючи психологію телевізійників, які для своїх інтерв'ю вихоплюють з натовпу найбільш колоритних, не став загортатися в державний прапор і обвішуватися кримсько-українською символікою, бо інакше просто не зміг би промовляти в камеру без сліз. Вже потім, після закінчення флешмобу, йшов по Хрещатику та не бачив дороги. Добре, що окуляри ховали мокрі очі. 

- Коли ти зайнятий справами, хворобами, то намагаєшся не думати про рідну землю. А от коли разом збираємся всі ті, що були змушені покинути свій дім, то біль стає нестерпною, - підсумовує переселенець з Криму. 

 


Поділитися:

Дубровський Ігор
Ігор Дубровський, студент 4 курсу міжнародної економіки КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, член правління київського осередку "Молоді Демократичного Альянсу"
Юрій Дяченко
Голова контрольно-ревізійної комісії "Молоді Демократичного альянсу", член правління одеського обласного очередку "Молоді Демократичного альянсу", координатор проектів: "Безкоштовний хостел для переселенців", "Зробимо Україну чистою", театральна студія "Фенікс", ін. 
Рябоконь Вікторія
Архутектор, патріотка і просто хороша людина)))
Стрельченко Вероніка
Голова ХОО ВМГО  Молодь Демократичного Альянсу

Студентка 2 курсу хмельницького національного університету, гуманітарно - педагогічного факультету, спеціальність соціальна педагогіка.

Магазин


Магазин команди

Наші друзі

© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117