БЛОГИ

 


 

Громадський діяч приречений на успіх

08.08.2016

В кінці липня я була у Сєвєродонецьку на форумі для молоді. З організаторами вирішили, що з учасниками поговоримо про «+» та «-» громадської діяльності, про можливі загрози і перспективи. В годину вкласти історію життя багатьох успішних на мою думку людей, в цій сфері важко. Я навела тільки кілька прикладів. В Україні з кожним роком збільшується кількість успішних  проектів і соціального бізнесу, які реалізуються вихідцями із громадської сфери.Тому вирішила поділитись своїми роздумами про важливі та пріоритетні речі, для громадського діяча. А раптом це стане комусь у нагоді :)


 
1
Дубровський Ігор
Ігор Дубровський, студент 4 курсу міжнародної економіки КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, член правління київського осередку "Молоді Демократичного Альянсу"
Юрій Дяченко
Голова контрольно-ревізійної комісії "Молоді Демократичного альянсу", член правління одеського обласного очередку "Молоді Демократичного альянсу", координатор проектів: "Безкоштовний хостел для переселенців", "Зробимо Україну чистою", театральна студія "Фенікс", ін. 
Рябоконь Вікторія
Архутектор, патріотка і просто хороша людина)))
Стрельченко Вероніка
Голова ХОО ВМГО  Молодь Демократичного Альянсу

Студентка 2 курсу хмельницького національного університету, гуманітарно - педагогічного факультету, спеціальність соціальна педагогіка.

Магазин


Магазин команди

Наші друзі 


© 2012-2019 Команда Демократичного Альянсу

м. Київ, вул. Леонтовича 7, оф. 2
Тел./факс: (044) 338-24-68
e-mail: molod@dem-alliance.org
Адреса для листування: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13, к.117